• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima.

mariosokol

Član
Tu od
11 Sij 2013
Poruka
33
evo da se predstavim, zovem se Mario i imam 24 godine,živim na selu, mjesto Drnek kraj Velike Gorice, radim u MUP-u, poljoprivredom se moja obitelj bavi od kad se sjećam, u zadnjih godinu dana bavim se konjima ( imam svoja dva ), psima i ovcama. Što se tiče poljoprivrede uvijek sijemo samo za nas gotovo sve povrće i žitarice. Ove godine odlučio sam uz svoj posao baviti se i malo više poljoprivredom, rajčica, paprika, mrkva i krastavci-salatar. Eto to bi bilo toliko o meni, ako ima kakvih pitanja slobodno pitajte. Pozdrav svima i puno sreće i uspjeha u proizvodnji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh