• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima!! :)

  • Temu pokrenuo Danijel991
  • Datum prvog posta
D

Danijel991

Guest
Evo i mene na vašem forumu....malo krenuo u poljoprivredu pa mi treba par savjeta. Najviše oko freza pošto sam kupio jednu nedugo (Labin progres) pa bi zamolio nekoga da me usmjeri u odjel o kojem bi mogo pisat o tome(pošto nisam vidio da ima baš određeni dio za motokultivatore!) Iz Vrbovca sam...21 godinu imam...volje imam...snage se uvjek nađe (bilo bi glupo da ne u moji godinama.. :) imam i nešto zemlje pa sam odlućio nešto pametno sa njom napravit da ne stoji pusto itd.,itd. ...ee i imam traktor imt 539 za malo grublje poslove... valjda nisam ništa zaboravio...ako jesam slobodno me opomenite/pitajte... Pozz...:icon_e_biggrin:
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
pozdrav i dobrodošao!
imam i ja labinca pa slobodno priupitaj ako te šta zanima. .:(nerd):
 
D

Danijel991

Guest
Hvala svima na dobrodošlici i na uputama...!!

Budem u temi pitao pa ko zna neka pise.. :)
 
Na vrh