• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav svima

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pozdrav ja sam iz bosne i bavim se poljoprivredom odnosno kravama bolje receno....
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.......:icon_pidu::icon_pidu:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sigurno če se javit neko ko ima takvu,ili zna šta ide točno unutra,malo se strpi,bit če odgovora,,,,,:(wait):

Ja da znam reko bi ti,,,,,,,,a i mislim da če ič neko ulje,ko za diferencijale,,,,ali nemora bit tako..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Sigurno če se javit neko ko ima takvu,ili zna šta ide točno unutra,malo se strpi,bit če odgovora,,,,,

Ja da znam reko bi ti,,,,,,,,a i mislim da če ič neko ulje,ko za diferencijale,,,,ali nemora bit tako..

i ja se nadam.... predpostavljam dosta ali eto opet bolje ko je vec ima pa zna....


Dobro došel

hvala na pozdravu kolega muhanicar.... a i kolegi sumadinac takoder...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro nam došao kolega...moje mišljenje za tvoj problem je da ide i ulje i mast...a koliko pa samo naspi od viška glava ne boli:icon_lol::icon_lol:,,,,
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
pa ja sam vec sipao nesto mjesao sam mast i sae 90.... fazon je u tome sto neznam koliko ima ulja u njoj i dali ga ima uopste.... svakako bi bilo jednostavnije kada bi se neko javio ko ima istu i ko je to vec prokuzio...

nesto sam vec citao,da na prvom disku ima cep(sto ima i kod mene samo sto je kad je kosilica ravna ispod nje) a da na zadnjem ima vijak koji je mjera(sto sam i ja nasao,odnosno predpostavljam da je to,jer ima jedan koji bi odgovarao al ima kontra maticu) pa sad kontam ako je to mjera i ulje protece kad sipas,i to je to,samo fazon je kako ulje dositi kad mi je ispod skije imbus na koji se sipa.... nesto moram skontati,nema nikoga da se javi ko ima istu bcs 405...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če nešto tako,,,,,,,,,ali,,,treba vidit,kako rečeš,onaj ko je ima,..

I daj koju sliku,možda če prije skužit neko,kad vidi o čemu je riječ,..ili prije zagledat,jer ne čeitaju svi svaki post..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
nisam slikao nista izbliza za serafe i to... al eto moze par slika:(happy):

idccnk.jpg


309rk41.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Smanji slike na 800x600,ovako če ti moderator izbrisat...

Opako izgleda prednji kraj,,,,,,,je su to gume ko na prikolicama,a felge iste,,,ili je i felga mijenjana......:icon_pidu::icon_pidu:
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
evo izborio sam se sa slikama 800x600...

sve sto vidis je original.... take gume dodu na njemu i toj seriji....

16izmle.jpg


idccnk.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljepo mu stoje,,,,,,,,,sviđa mi se ovako kad ima šlape ispred,,,,,:icon_pray:ajde kad budeš moga pročitaj mi broj,cijeli,,da vidim nešto..uredan zetor..

E super si riješija slike,jer onako cijeliu temu pobrkaš,miči ljevo desno,,pa zato sam reka...:(happy):

I daj koju sliku blatobrana,prednjih...nešto mi prolaze lude ideje večeras...
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
vidjet cu sutra ako stignem sta poslikat....posto su mi misli sad oko te roto kose,planirao sam sutra da vidim koliko ulja da dospem,jer neznam koliko ima u njoj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh