• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav,Zekson

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
evo prijavio sam se na ovaj forum zbog toga da još nešto naučim
evo malo o meni,zovem se Karlo sad ču ič u 1 srednje za strojobravara u konjščinu nažalost nisam se mogao upisati u poljoprivrednu zbog nedostatka bodova:twisted: al dobro mislim kad završim za strojobravara ču ič dalje na poljoprivredni studij našto kao večernj škola:)
a sad sa čime se bavimo bavimo se tovom junadi sad ih imamo 45 komada a mislimo povečat 70 to hranimo za pz ivanec od strojeva imamo skoro sve potrebno al još nekaj fali evo ih nekoliko Imt 533,universal 550 m sa prednjim utovarivačem ,zetor 6945 to su traktori a od strojeva rolobalirka Claas rollant 34,berač kukuruza sip tornado 40,silokombajn kemper extrakter jednoredni prikolica za gnoj sip orion 25 r prikolica kiperica imt 3t i još mnogo drugih strojeva neke slike su ovdije http://www.mojalbum.com/zekson a neke ču staviti ovdije

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Bok, i dobrodosao na forum :)


Lijepe slike:)

Do koliko kg hranis junad?

Koliko zemlje je potrebno za tih 45 komada?

Vidim da je to neka starija claas balirka, radi 120x120 bale (čini mise da je 100x120) ? kako si zadovoljan?
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
hvala na dobro došlici
ja junad hranim 4 mj a kod nas dođu sa nekih 165 kg a otiđu sa oko 320 -360 kg mi sve skupa obrađujemo oko 22 ha jer se bavimo i ratarstvom kukuruz uglavnom sijemo i prodajemo oko 10 ha kukuruza oko 10 ha krmnog bilja i oko 2 ha žitarica
balirka je odlična bale su 100*120 bio je kvar al je bila ljudska greška zbalirali smo panj i zdrobila se osovina koja gura nutra krmu i pick up osovina se zdrobila al ovako je balirčica odlična samo da su bale 120*120 bilo bi dobro i da je vezanje mrežom
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
pozz mali :D

znaci,htel si u bedex mafiu ? xD
hehe al skola je teska u pm...idem i ja u bedex pa znam
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
ej tino u koje zanimanje ti ideš znam da je teška kažu da na latinskom ih sve ruše
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kolega pozdrav i dobrodošao.
Daj mi reci kako se uni ponaša sa utovarivačem jesi probao sjenažu vozi sa njim ili samo sjeno,imali smo u planu na našeg unija stavi prednji ali smo odustali
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
499
Kolega pozdrav i dobrodošao.
Daj mi reci kako se uni ponaša sa utovarivačem jesi probao sjenažu vozi sa njim ili samo sjeno,imali smo u planu na našeg unija stavi prednji ali smo odustali
jesmo vozili smo sijenažu sa njim naprijed jedna bala i ništa se iza nediže i iza jedna bala sijenaže a jedna moja bala ti je teška oko 280 kg sijenaže ma uni je odličan i za cestu i za polje brz je i okretan tovarimo gnoj sa njime u šumi tovarimo hrastove i bukove trupce i vozimo bale sa njim :supz:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
jesmo vozili smo sijenažu sa njim naprijed jedna bala i ništa se iza nediže i iza jedna bala sijenaže a jedna moja bala ti je teška oko 280 kg sijenaže ma uni je odličan i za cestu i za polje brz je i okretan tovarimo gnoj sa njime u šumi tovarimo hrastove i bukove trupce i vozimo bale sa njim :supz:

Moj uni je 97 godina 53ks i odličan je nemam riječi zamjerke za njega,jedino šta mi je malo spor ali inače za potegnit je super
 
Na vrh