• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

  • Temu pokrenuo kupine.franovic
  • Datum prvog posta
K

kupine.franovic

Guest
Pozdrav svima!

Ime mi je Renato, nalazim se u Hrvatskoj Kostajnici. Razlog mog članstva na forumu je zbog skorog početka bavljenja uzgojom Kupine.
Te mislim da je ovo pravo mjesto kako bi mogao iskomunicirati savjete, mišljenja i iskustva o tome.

Kiss :eek:
 
K

kupine.franovic

Guest
dobro došao, sretno s kupinama!!!Dal misliš vino proizvoditi ili?

Da, u dogledno vrijeme. Još sam na početku, zemljište, ograđivanje, priprema tla, sadnju planiram možda na jesen ili tek iduće godine.
Ali plan/cilj mi je vino, džem...pa ako mi uspije u većoj količini, vjerovatno i za otkup.
 
K

kupine.franovic

Guest
ti to neku veću površinu planiraš? koliko si mislio zasaditi?

Kažem, za početak mali nasad, a kasnije tko zna :) Želja mi je baratat većom količinom. Neznam koji broj sadnica će to bit dok ne realiziram svu zemlju i strojeve.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pozdrav i dobro došel na forum. :gitarist:
Sretno sa kupinama.
Nadam se da bumo i mi dobro došli na kupinovo vino. :mrgreen:
 
K

kupine.franovic

Guest
Hvala svima na dobrodošlici, uistinu ima mnogo korisnih informacija na forumu i vidim da su svi vrlo susretljivi.
Pozdrav iz Hrvatske Kostajnice!
 
Na vrh