• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

M

MIĆKO

Guest
Jel' owo uopšte neko widi,pogubio sam se malo :roll:?Ja sam owde now,pa mi oprostite ewentualne greške dok se ne uxodam!Naime,imam problem,pa nek' mi neko kaže gde da ga iznesem,i ko odgowara na iste!?U napred xwala swima na razumewanju!
 
M

MIĆKO

Guest
Imam stari model Tome,ne znam koji je br(mislim ono 4...,5... nešto),znam da ima 18 KS,i da je LDA 100,707ccm!?!E sad me zanima sledeće:Kad je xidraulika u pitanju...-kako da podignem plugowe ako traktor stoji u mestu!?Da li je to uopšte moguće,i kako funkcioniše?Znam da ima neke weze sa kardanom,ali...nisam nešto upućen :(!?!Pa s' toga molim da mi objasnite!Pozdraw,i xwala u napred!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
dobro nam došao :D

kako podignuti plug ako traktor stoji u mjestu...:scratch
...a da ga upališ,jel bi to pomoglo?hehehe
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Imam stari model Tome,ne znam koji je br(mislim ono 4...,5... nešto),znam da ima 18 KS,i da je LDA 100,707ccm!?!E sad me zanima sledeće:Kad je xidraulika u pitanju...-kako da podignem plugowe ako traktor stoji u mestu!?Da li je to uopšte moguće,i kako funkcioniše?Znam da ima neke weze sa kardanom,ali...nisam nešto upućen :(!?!Pa s' toga molim da mi objasnite!Pozdraw,i xwala u napred!
ja te nesto prije pitam ti neces odg pa evo ja cu tebi malo savjetovati ,,,,,traktor ako je 18ks je serija 400 ,,,, plugove podignes s ručicom koja je ispred tvoje ljeve noge,,hidraulika nema nikave veze s karadnom!!!! BILO STO SLOBODNO PITAJ
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ima veze,ako se radi o tomi iz recimo 70ih godina,oni koji imaju jedan kardan za pogon i rad
ja sam se malo našalio,vidim da tebi to nešto ne sjeda..al nema veze...
ajd ti lijepo postavi pitanje u temi tomo vinković,ali da bude konkretnije i sigurno ćeš dobit prave odgovore na bilo što te zanima
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
i probaj zamijeniti x i w sa slovima koja tamo trebaju ici pa te mozda netko shvati ozbiljno..
 

Najnoviji postovi

Na vrh