• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

H

Hergot

Guest
Novi sam na forumu, planiram pokrenuti poljoprivrednu eko proizvodnju, što hitnije, po zanimanju sa diplomirani ekonomist i živim u Zagrebu gdje sam se i rodio. Nadam se da ću na ovom forumu naći korisne savjete i informacije. Također stojim na raspolaganju za vaša pitanja ako ih bude i ako ću moći pomoći biti će mi drago.

LP
Hergot
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dobro nam došao... :) Još jedan zagrepčanac koji bi na selo.Stvarno vas puno ima u zadnje vrijeme,što se događa?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobrodošao ugodno druženje.
@abrkili: A misle da je na selu idila,pa idu probat.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman: :partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Zagrebčanine - kolega ekonomista i dobro nam došal! ...

., pozdravljam preokret iz grada U, I, na selo!, to je budućnost opstojnosti uopće.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo - savjetujemo - pomažemo se ...
 
Na vrh