• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav!

  • Temu pokrenuo DanijelF.
  • Datum prvog posta
D

DanijelF.

Guest
Pozz.

Zovem se Danijel Furjan,dolazim iz Okesinca kod Ivanic Grada,nemam svoju poljoprivredu,ali radim kod susjeda vec 5 godina,kod susjeda vozim sve vrste traktora sta ima,ali imam jedan problem koji cu navesti pod mehanicarska radiona.
Imam 20 godina.
Kod susjeda tanjuram,sa zetorom proxima,orem,i nekad sijem,vecinom peljam Bale.
Susjed mi ima veliku farmu,ima 2 zetora proxima i jedan malo stariji neznam napamet broj,ima imt 539,533,belorusa jednoga 80 konja i jednog belorusa 120 konja.

2 Tanjurace ima,2 pluga 2 sijecice,4 pauka,ima 2 sakupljaca i oko 5 prikolica,ima oko 60 krava...

Eto .. Pozz!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav maldiću Danijel!, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se., Bog! ...
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša......................:partyman: :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh