• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav!

  • Temu pokrenuo Zetor 7245
  • Datum prvog posta
Z

Zetor 7245

Guest
Moje ime je Josip. Dolazim iz okolice Karlovca. Imam skoro 15 godina i jako me zanimaju traktori ,mehanizacija.. Evo i par slika Zetora.
 

Prilozi

  • DSC0000211.jpg
    DSC0000211.jpg
    82.2 KB · Pregleda: 115
  • DSC0000084.jpg
    DSC0000084.jpg
    55.6 KB · Pregleda: 102

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
pozz i tebi :D
i ja imam 15 godina...
jel bi mogo jos nest napisat o sebi? koja skola,kakve strojeve imas i to?
 
Z

Zetor 7245

Guest
pozz i tebi :D
i ja imam 15 godina...
jel bi mogo jos nest napisat o sebi? koja skola,kakve strojeve imas i to?

a od strojeva imam Zetor 7245, Ursus C335, balirku claas markant 40,prkikolicu za: drva, gnjoj(đubar),sijeno, Silokombajn Sip SK 80... Sad cu krenuti za automehaničara u školu jer me jako zanima popravljanje..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Pozdrav od kuda si točno i jel imaš kakvo uputstvo za claas balirku .
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav!Dobrodošao! :partyman:
Još jedan lud za traktorima kao i ja :weedman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav mladi kolega .....dobro nam došao......školu si dobro izabrao samo se posveti učenju da budeš pravi mehaničar i imat ćeš posla preko glave:supz:
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
pozdrav i od mene :partyman: i u vezi skole sama skola po sebi nije tolko bitna koliko je bitna dobra praksa samo nadi praksu gdje ces nauciti nesto i to ti je to :supz:
 
Z

Zetor 7245

Guest
pozdrav i od mene :partyman: i u vezi skole sama skola po sebi nije tolko bitna koliko je bitna dobra praksa samo nadi praksu gdje ces nauciti nesto i to ti je to :supz:

Praksu sam nasao dobru :)
 
Na vrh