• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav!

  • Temu pokrenuo Medved
  • Datum prvog posta
M

Medved

Guest
Zovem se Josip. Iz Cetingrada sam. Dosta dugo vec pratim forum i sad sam se prijavio. Posjedujem vise traktora i naravno imam problema s njima pa bi trebao vasu pomoc. Nadam se da ce te mi moci ppmoci.Imam traktor Eicher Mammut 74, Univerzala 445 dt,Zetora 6911, Imt 533.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro došao kolega i nadam se da ćeš naći ovdje sve što trebaš:drinkers:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav i dobro se snašao,daj sliku od Eichera,ja sam prošle godine prodao 4072,da vidimo kako taj izgleda
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
El taj traktor ima orginal Eicher motor sa zračnim hlađenjem ili Perkins,zgodan je što je nizak ili se varam
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Pozdrav ;)
El taj traktor ima orginal Eicher motor sa zračnim hlađenjem ili Perkins,zgodan je što je nizak ili se varam
Bolje da je nizak, ima tamo strmina i nagiba kao kod tebe :roll:
 
M

Medved

Guest
Perkins motor 4 cilindra. Mjenjac 4 brzine od Massey fergusona 155. Odlican traktor zgodan i praktican. Za nas kraj ko stvoren.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Lijep pozdrav iz Duge Rese . Traktor izgleda jako dobro , kolko ta ljepota košta i kako s održavanjem ?
 
M

Medved

Guest
A čuj, koliko i za svaki Massey ferguson To ubiti MF 155 s prednjom vučom. Meni problem stvara mjenjač, ima sinhronizirane 3 i 4 brzinu i to mi se razletilo.
 
Na vrh