• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav

M

Milos c

Guest
svima vama od Milosa.
Nikada se nisam bavio ovim poslom,poljoprivredom,ali sam odlucio da se oprobam u ovcarstvu i kozarstvu,nadam se da vam necu biti dosadan sa vama obicnim pitanjima,u napred hvala
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,239
Pozdrav, dobro dosao i jos bolje nas nasao :partyman::partyman::partyman:
Kakve ovcce imas i u kojem broju?
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro došao na forum!! Nadam se da ćeš ovdje naći puno zanimljivih i korisnih informacija.
Želim ti puno sreće i uspjeha u poslu :partyman: :partyman:
 
M

Milos c

Guest
Pozdrav, dobro dosao i jos bolje nas nasao :partyman::partyman::partyman:
Kakve ovcce imas i u kojem broju?

Eh..kupio sam negde s proleca dve ovce cisto da mi pasu po sljivaru da ne kosim,mislio jesenas da ih zakoljem,ali..uvek to ali:D
zaljubih se u te zivotinjice i sada trazim da kupim dvadesetak ovaca i da pocnem malo ozbiljnije sa tim i uz ovce jedno desetak koza..planiram da za tri godine imam pedesetak ovaca i dvadesetak koza,do tada cu iskristalisati sta hocu i kako,a te dve ovce su neke domace ukrstene..eto,i da znate da cu vam dosadjivati sa pitanjima i podpitanjima,ali moram,to je jedini nacin da nesto saznam,izvinite u napred ako vam moja pitanja bugu smesna i glupa:D
 
M

Milos c

Guest
Pozdrav i dobro došao na forum!! Nadam se da ćeš ovdje naći puno zanimljivih i korisnih informacija.
Želim ti puno sreće i uspjeha u poslu :partyman: :partyman:
HVALA..zato sam i dosao..da naucim ako mogu nesto
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobro doso zemljace.JA sam isto nameravao da zapatim koze i ovce pre 2-3 godine ali zbog nekih drugih razloga sam morao da ih prodam.Ja bih ti preporucio ovce iz licnog iskustva.Mnogo su lakse za odrzavanje.Koze de prodju tu neostaje ni jedan izdanak i list.
 
B

bosniahos

Guest
Doroi došal,samo nastavi baš mi dobro dođe da se malo nasmijem,imaš specifičan način pisanja i govor u tvom kraju je meni simpa.Odmah se sitim svog pokojnog starog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh