• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
226
Zovem se Milorad, bavim se poljoprivredom, mljekarstvom i peradarstvom . Imam tri traktora i nekoliko priključnih mašina,obradjujem oko 35ha zemlje.ako nekoga interesuje jos nesto nek slobodno pita.
 
Posljednje uređivanje:

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
226
Zovem se Milorad, bavim se poljoprivredom, mljekarstvom i peradarstvom . Imam tri traktora i nekoliko priključnih mašina.

hvala svima na dobrodoslici,posto se tesko snalazim na forumu nadam se da cete imati razumjevanja dok se malo ne uhodam
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
226
dugo nisam bio prisutan na forumu ,okupirali me proljetni radovi tako da nisam odgovorio.sto se tice mehanizacije imam tri prilicno stara traktora ursus c385, imt 549 i meni najdrazi imt 539.od prikljucnih masina imam dva pluga unia 3x12 imt 2x10 tanjiraca nosena 32 diska zubaca cetverokrilna, sijacica za kukuruz olt psk2,prskalica agromehanika 440l silokombajn za kukuruz sip silo 80b,silokombajn za travu kverneland,samoistovarna prikolica za silazu kverneland 700, rotaciona kosa grablje za sijeno, presa poljostroj odzaci prikolica imt 4t, cisterna za osoku majevica 3200l mikser za septicku jamu marke jaerbu koji ujedno muti i ispumpava djubre van,to je to otprilike ima jos nekih sitnica koje sam vjerovatno zaboravio navesti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh