• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav!

Malema

Novi član
Tu od
11 Sij 2021
Poruka
3
Pozdrav svima! Otvorili smo OPG (nismo još dobili rješenje) za bavljenje maslinarstvom. Imamo vlastiti maslinik, cca 3,5 ha. Trebaju mi dobri izvori na webu, teme na forumu i sva ostala moguća pomoć za snalaženje u bespućima mjera, poticaja, fondova i ne znam šta sve ne. Jer ne znam odakle da krenem..
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,212
Dobro došli,nadam se kvalitetnoj suradnji.
I odmah u početku, pitanje, otkud dolazite.
 

Malema

Novi član
Tu od
11 Sij 2021
Poruka
3
Iz Splita sam, ali zemljište je na Hvaru. Prilično je zapušteno i sad je u fazi čišćenja buška, sređivanja maslina koje su stare i nisu održavane. Plan je sve to dovesti u red, ali potrajat će. Bilo bi dobro ravnati dio terena, a sve to košta, pa pokušavam dokučiti kako si pomoći. Međutim, ovo mi se čini kao labirint...
 

Najnoviji postovi

Na vrh