• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poziv na demonstraciju rada strojeva...POD Dezanovac.

Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Evo ovako dobio sam neki dan poziv a i cuo sam na radiu javni poziv na demonstraciju strojeva:
-obrtni plugovi Servo
-rotodrljace Lion
-sijacice Vitasem
-gruberi Synkro
-kratke tanjurace Terradisk
-komunalni malceri Mkm
-ratarsko-komunalni malceri Euro
znaci strojevi marke pottinger i ino brezice a odrzat ce se 27.rujna(petak) u 11.sati(skupljanje u pol 11)na parceli pg kunjesic u Malom Zdencacu(izmedu Garesnice i Velikih zdenaca)..neradim nikome reklamu nego samo prepisujem iz poziva i 90 posto sam siguran da cu ici jer je uvjek dobro vidjeti strojeve uradu a i bilo bi dobro kad bi dosao ko od forumasa da se vidimo...e da nepise da poslije ima kakav:icon_jook: gablec tak da bi mogli ostati gladni..nadam se da ce netko od vas odvojiti malo vremena za ovu prezentaciju.pozzz
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Dali je netko bio,malo izvješća,slikanog materijala,ima li koga da je bio:confused::confused::confused:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ja sam bio i slika ima samo me nes j... kompic pa neucitava slike.cim to rjesim stavljam ih.inace bilo je lijepo i poucno,strojevi vrhunski a bilo je malo i ica i pica
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
ja sam bio i slika ima samo me nes j... kompic pa neucitava slike.cim to rjesim stavljam ih.inace bilo je lijepo i poucno,strojevi vrhunski a bilo je malo i ica i pica

hahaha, upravo sam pogledao ovu tvoju pjesmu, u potpisu! :p
 
Na vrh