• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

poznanovec

  • Temu pokrenuo poznanovec
  • Datum prvog posta
P

poznanovec

Guest
pozdrav iz mlog sela u zagorju - poznanovca. u mojoj obitelji polako dolazi do smjena generacija i sad nastupam ja...iskreno ne znam kak bu to završilo :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:partyman::partyman:

Završit če nekako..............:blackeye
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
pozdrav iz mlog sela u zagorju - poznanovca. u mojoj obitelji polako dolazi do smjena generacija i sad nastupam ja...iskreno ne znam kak bu to završilo :rolleyess:

Dobro došel na forum.Ti mi dojdeš kakti sused.:partyman::drinkers:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pozdrav kolega i dobrodošao. a s ćim se konkretno počinješ baviti, koja grana poljoprivrede?
 
P

poznanovec

Guest
pozdrav kolega i dobrodošao. a s ćim se konkretno počinješ baviti, koja grana poljoprivrede?

mislim hraniti pajceke za osobnu upotrebu, još se uvijek dvoumim dal mi se bu to splatilo ili bu mi jeftinije kupiti pajceke za klanje.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
ej pozdrav...bio sam tam u proljeću,kupio sam želj. kotače za motokultivator od lokalnog bravara....
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal., čitamo - pišemo se ...

., eh DA!, najbolje i najčistije JE pajceke kupti., SRETNO TI sa odabirom! ...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobro došao
dal se isplati hranit za svoje potrebe to je upitno ali si barem siguran što jedeš
 
Na vrh