• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz...Didapatak

  • Temu pokrenuo DIDAPATAK
  • Datum prvog posta
D

DIDAPATAK

Guest
..lijep pozdrav svima..
..da se malo predstavim..imam nešto zemlje, nažalost na više lokacija(Baranja, Slavonija, Dalmacija..), nešto iskustva(ratarstvo, svinjogojstvo)nešto strojeva, nešto kredita(he,he) i veeliku ljubav( kažu svi ludost) - moje konje...
..nažalost i pokidana leđa..
..pokušavam se skupit na jednom mjestu i u skladu sa svojim mogućnostima raditi ono što volim ...
..od strojeva:Torpedo 4806, 1600rs, s priključcima ( ali me nakon sat rada vade iz njega)Labin specijal s priključcima kojeg često( zbog leđa) ne mogu upaliti..
..ma da ne kukam..nadam se da ću od Vas mnogo naučiti, da ćemo se lijepo družiti a možda mogu i ja Vama pomoći..
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
dobrodošao dida,pa ako vas baš jako muče leđa,probajte onaj kosmodisk,čul sam da dosta pomaže starijim ljudima
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman: :partyman:
 
D

DIDAPATAK

Guest
..hvala na dobrodošlici..
..za leđa najbolja, po staroj narodnoj: što stariji vuk - to mlađa janjetina
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav dedi i dobro nam došli! DEDAPATAK!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh