• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz svima od picek2kom

P

picek2kom

Guest
zdravo,ja sam zare i živim u koprivnici.uzgajam ukrasnu perad,zasad imam brame bijelo crne kolumbija boje i araukane u crnoj i plavoj boji.složio sam i inkubator od frižidera,a nadam se da ću ovdje naći korisne informacije i u vezi termostata sa kojima sam dosad imao problema...eto :rolleyess:
 
P

picek2kom

Guest
hvala muhanicar!e ak si možda još gore samo jedno pitanje;sad kad sam otvorio novu temu da se predstavim sad ovdje desno di je ocjenjivanje vidim zelenu strelicu,piše pretplaćni ste na ovu temu.kaj to znaći?!?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Meni su rekli da to znači da si pisal u ovoj temi i da bi bil PRAVI forumaš moraš u ovom podforumu (predstavite se) imati sve zelene kvačice
 
H

Hrvach

Guest
Dobro došel još jedanput!! Da si pretplaćen znači da ti se javljaju informacije na korisničku ploču kad je napisan novi post u toj temi. Na forumu je namješteno da si automatski pretplačen na svaku temu u kojoj pišeš,ali ti to možeš maknuti ako te ne zanima. Imaš ispod teme "makni pretplatu"
 
P

picek2kom

Guest
Dobro došel još jedanput!! Da si pretplaćen znači da ti se javljaju informacije na korisničku ploču kad je napisan novi post u toj temi. Na forumu je namješteno da si automatski pretplačen na svaku temu u kojoj pišeš,ali ti to možeš maknuti ako te ne zanima. Imaš ispod teme "makni pretplatu"

hvala hrvach na dobrodošlici i na objašnjenju i na kavi koju plaćaš dok se vidimo hehe :D
 
H

Hrvach

Guest
Nadam se da se vidimo,a ja ti kavu, pivu i cigarete ne priznam.. Znači jedino gemišt ili nekaj žešće može past :D
 
P

picek2kom

Guest
Nadam se da se vidimo,a ja ti kavu, pivu i cigarete ne priznam.. Znači jedino gemišt ili nekaj žešće može past :D

ooooooo to nebu tak skoro,ja gemišta ne pijem a od čistog pijem jedino čistu vodu :rolleyess: bar se nebuš puno strošil na mene :D
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman::partyman:
 
Na vrh