• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz

K

kakan99

Guest
dolazimedimurja posjedujem jedan i jedini traktor ursus c-335 s 79 imam za njega sijacicu kukuruza,pluga 2 brazde,tanjurace 20diskova,malcer na batove s osovinom 125cm sirine,malcer"helikopter" 125cm sirine i kola (kaj ja znam kak se to na knizevnom veli :mrgreen: ) inace sa ocem se bavim gradevinom tocnije usluge iskopa,prijevoza,navoza,nabijanja metrijala kao i kosnje travnatih povrsina te usluga postavljanja tlakovaca
mislim kupiti jaci traktor posto puno kosim pa mi se ovaj cini slabim ustvari dolazim iz selnice i zovem se dinko
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Pozdrav i dobrodošao prijatelju, baš sam mislio nekog tražiti u okolici Zebanca ko ima nekakav dobar stroj za iskop par starih panjeva ak si zainteresiran javi se na PP .
 
K

kakan99

Guest
ok sam ti javi evo ti broj od tate pa se dogovorite 089331900-željko
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
zradikovic kaže:
E nisi malo fulao broj 089 , valjda 098?

:shock: a sad ga i ti sitnicaris (citaj j*bes) broj vamo tamo manje bitno ;) :scratch :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh