• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz

  • Temu pokrenuo ambiciozni
  • Datum prvog posta
A

ambiciozni

Guest
pozdrav svim postojećim članovima od novog ambicioznog člana! 8)
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
pozdrav ambiciozni!
Daj još koji podatak osim što si ambiciozan...S čim se baviš šta imaš od poljoprivrede strojeva...:supz:
 
A

ambiciozni

Guest
pozz2

...nemam ništa od mehanizacije, nego sam prilično nov u ovim krugovima i ovo je prva godina da se počinjem baviti poljoprivredom. Za početak neću osnivati poljoprivredno gospodarstvo nego ću probati (imam neku zemlju za korištenje) s uzgojem kukuruza šećerca na jednoj njivi a na drugoj mislim staviti običan kukuruz samo da ne bude prazna. Za taj projekt mi nije potrebno neko pretjerano ulaganje (ne moram se zadužiti) a ako se pokaže dobro i ako mi se svidi planiram nastaviti.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
...nemam ništa od mehanizacije, nego sam prilično nov u ovim krugovima i ovo je prva godina da se počinjem baviti poljoprivredom. Za početak neću osnivati poljoprivredno gospodarstvo nego ću probati (imam neku zemlju za korištenje) s uzgojem kukuruza šećerca na jednoj njivi a na drugoj mislim staviti običan kukuruz samo da ne bude prazna. Za taj projekt mi nije potrebno neko pretjerano ulaganje (ne moram se zadužiti) a ako se pokaže dobro i ako mi se svidi planiram nastaviti.

Puno usdpjeha sa šećercem,:D ako nemaš svinje nabavi ih prije berbe šećerca.:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša mistrijozni,članu................:partyman::partyman:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dado potpis ti je dobar:) a šta ako je cura toliko ružna da neće da se digne.:scratch
 
Na vrh