• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz

  • Temu pokrenuo smoki
  • Datum prvog posta
S

smoki

Guest
pozz narode
ja sam Mario iz Osijeka uzgajivač sam malih životinja
tj peradi i kunića u svrhu izlaganja na izložbama...
 
H

Hrvach

Guest
Još jednom dobro došao! Stavi malo slika peradi da vidimo kaj imaš
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!...

., svi željno isčekujemo sličice od tvoje peradi., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša......................:partyman::partyman:i sretna nova..:p
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ljep pozdrav kuda ideš po izložbama i šta sve uzgajaš imaš li dobrih rezultata
 
S

smoki

Guest
ja sam u udruzi Feniks Borovo kao voditelj kunićarske sekcije...ove sezone sam imao divlju patku gluvaru šampionku,dok su ostale sve patke imale 93 boda znači nijanse su u pitanju a i nisu se do kraja izmitarile pošto su se kasnije izlegle nosio još i smaragdne pat. patke ista ocijena,pijetlove Talijanke jedan 92 drugi 93 boda,kunići nisu bili ocijenjeni nismo imali velik broj na izložbi pa nam nisu dodijeljeni suci ali bit će ove god,za mjesec dana ih nosim u Tenje na izložbu koja je ujedno i zadnja sezonska,ovako sam posjetio čepin,osijek,viroviticu sad u nedjelju idem u Vinkovce pa sljedeće u Vrpolje,krajem mjeseca je Slavonski brod i Tenje i to je to što sam mislio da obiđem...
 

Najnoviji postovi

Na vrh