• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz

  • Temu pokrenuo torpedo90adrijat
  • Datum prvog posta
T

torpedo90adrijat

Guest
hvala na registraciji na forum,ja sam antun jukić živim u staroj rači
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao torpedo90adrijat.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pozdrav kolega i dobro nam došao. Koliko vas Antuna Jukića ima u Hr? Ti su već treći kojeg znam! :D

Sent from my move 2 using Tapatalk 2
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Pozdrav i dobro došao ! Ima vas puno i to polupismenih.:icon_eek:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Moja isprika !, novo prijavljenom članu #torpedo90adrijat na mom prijašnjem postu, koji je neprimjeren (pogotovo, novo prijavljenom članu). Nije mi bila namjera nikoga vrijeđati, ni ponižavati, nego jednostavno upozoriti na način pisanja. Nemoj da te taj post obezhrabri u daljnjem pisanu na forumu.
Isprika još jednom, i dobro došao !:(handshake):
 
Na vrh