• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednja zastita za masku traktora

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Neznam da li ovo spada u ovu grupu ,ali ako ne neka me moderatori isprave, uglavnom trebao bih nekih slika primjera vi koji ste si radili onu zastitnu mrezu za prednju masku traktora npr. koja dobro dode u sumi.Trazi sam po internetu pa nigdje nac nikakvih slika pa ako netko ima volje da ubaci par slika kao primjer.U izradi sam toga pa da vidim kakvih sve ima izvedbi :D
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Tu smo da pomognemo! :)
Nisam sam izrađivao,nego je več bilo na traktoru,i jako dobro dođe.
Mislim da još i mreža naprijed nije potrebna...
Evo slika kao primjer,ako si na to mislio...?
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
dino da li su ovi nosaci utovarivaca prisarafljeni samo na zvono ili imaju ukrute ispod traktora ili mozda do zadnjih rukavaca
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Tu smo da pomognemo! :)
Nisam sam izrađivao,nego je več bilo na traktoru,i jako dobro dođe.
Mislim da još i mreža naprijed nije potrebna...
Evo slika kao primjer,ako si na to mislio...?

e bas to sam trazio dobar primjer ajmo ljudi trpajte slike sobodno_Ovo je dobro sam sam ja mislio po sirini jednu cijev zavrait u sirini kotaca .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dino da li su ovi nosaci utovarivaca prisarafljeni samo na zvono ili imaju ukrute ispod traktora ili mozda do zadnjih rukavaca

Imaju i ukrute ispod traktora...
Ako želiš detaljnije slike mogu postaviti u temi o utovarivačima...

bornakutina,np
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
ako mozes postaviti slike bilo bi dobro,da vidim kako to izgleda,jer cu morati praviti tako nesto za moj utovarivac
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
U izradi sam toga pa da vidim kakvih sve ima izvedbi :D

Ovako sam ja imo na usri.
Skineš kad ti netreba, iako je meni to bilo stalno jer manje navlači krša na hladnjak, a on je na to osjetljiv.


Na malom je ista, zbog istog razloga, hladnjak je preblizu pa u sezoni baliranja svako malo skidaj masku, a i brzo mu strune onaj donji lim na maski ako spane boja, a ovaj je 81g. i još nije prohrđo dole..



Uploaded with ImageShack.us

A u šumi sam samo jednom zapeo i otkinu svjetlo na usri, ono bočno na blatobranu.
 
Posljednje uređivanje:

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ovako sam ja imo na usri.
Skineš kad ti netreba, iako je meni to bilo stalno jer manje navlači krša na hladnjak, a on je na to osjetljiv.


Na malom je ista, zbog istog razloga, hladnjak je preblizu pa u sezoni baliranja svako malo skidaj masku, a i brzo mu strune onaj donji lim na maski ako spane boja, a ovaj je 81g. i još nije prohrđo dole..



Uploaded with ImageShack.us

A u šumi sam samo jednom zapeo i otkinu svjetlo na usri, ono bočno na blatobranu.


di si to pricvrsio za vucu?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Na oba je to ''pričvršćeno'' za vuču. Samo staviš klin i gotovo. Ništa šaraf, ovo ono..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
sta je ovo covjece ?hehehe dobar prijedlog !hahaha
Tu imaš odma i uteg :lol:
Evo ti jedan primjer ukrasne maske.


11019250.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
11019250.jpg

Ma niš , samo sam probal zapalitit svijetlo
Krivi prekidač si stisnul :rolfer:
A jebiga, opet me kačila nočna smjena, a sreča da je balavec i ono malo slika poslikal kad ja nisam imal lufta.
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Evo ga kod mene prednja poteznica koja ujedno služi i kao prednja zaštita.Inače to je original prednja poteznica od Masseya 25.


Ovo je verzija koja se koristi kod zaoravanja kuruzovine:


I na kraju "šminkerska" verzija sa utegom koji malo pomaže ali bitno je da ne odmaže:



Inače lanac je opcija koji dolazi u sve tri verzije.Nikad se nezna kad će zatrebati. :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh