• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednji utovarivač

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Zanima me konstrukcija prvog utovarivača za Zetora 5245.Ako neko da zna nacrtat konstrukciju nek kaže.Utovarivač 3 cilindra.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
tur 2

http://www.agro-tur.com.pl/?tur-2-do-c-360,12

tur-2-do-c360.jpg


l_1.jpg
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Nekak mi se čini da je slab,najbolje bi bila konstrukcija ko na IMT utovarivačima
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Nekak mi se čini da je slab,najbolje bi bila konstrukcija ko na IMT utovarivačima

nije slab! dobar je za onaj teret koji taj traktor moze podnijeti
sta ti vrijedi da stavis utovarivac koji ce ti za mjesec dana sjebat prednji trap
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
nema prerade samo napravit nosace za zetora nije to velik problem. ja sam kupio utovarivac od mf i stavio na lamborghinija ali mi je majstor napravio nosace i sve pase
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Ako je to težak utovarivač,kakav je onda lagan?

onda je lagan na onoj slici koju je gore neko stavio, i to sam rekao da je tezak u odnosu na traktor
vidio sam ga uzivo, i daleko je glomazniji od stollovog sa 4 cilindra
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ja sam tražio nacrt a ne utovarivače,al dobro možda nešt i uzmemo.
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
pa nema nitko nacrt utovarivaca kupis sta ti pase ili si sam nacrtas sta i kak hoces
 
Na vrh