• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

predstavljanje i usput pitanje

N

Niko19

Guest
Pozdrav svima!
Moje ime je Ante i trebam savjet.
Naime,djed me zamolio da mu pomognem prodati berač kukuruza pa sam se odmah sjetio ovog foruma.
Naime trebam prodati berač kukuruza sip tornado 35(jednored) pa me zanima koja je njegova cijena,to jest s kojom cijenom da krenem prodavati?
Berač je otprilike 85' godište i u odličnom je stanju i potpuno u funkciji,stalno je bio u garaži pa je bio zaštićen od kiše i snijega,korišten je jako malo,samo jednom godišnje i to za obradu maksimalno jednog hektra kukuruza,uz berač naravno ide i priključak za traktor.Djed ga je čak i farbao više puta da ga što bolje zaštiti...
Pozdrav svima i zahvalan sam na svakoj informaciji!
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Bok Ante,čime se bavite Ti i djed ,kojom djelatnosti
-staviš za početak 25 000(ako misliš da vrijedi više ovo zanemari!) ,pa ak je previše lako spustiš,metni koju sliku da ga vidimo
-najbolje odi na plavi oglasnik ili njuškalo pa pronjuškaj malo cijene:)
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
ja sam malo gledao i cijene se krecu od nekih 15 000 do 25 000......
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.................:partyman::partyman:
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
lijep pozdrav......ja sam to zaboravio :rolleyess::rolleyess:
 
N

Niko19

Guest
hvala svima na savjetima!isprika što sam koristio temu predstavljanja za ovo pitanje.pozdrav!
 
Na vrh