• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

predstavljanje

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
evo dobil sam spotancije da se nisam predstavil ja sam TOMISLAV iz klostar ivanica i to je to vozim te traktore po polju i pokusavam nekaj delat istina receno sve je to na malo nekih 10 rali zemlje ali dosta za mene hranim pilice nekih 600 komada u rundi i to je to
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobrodošao.
eto jel se kaj strašno dogodilo kaj si reko kak ti je ime(eventualno prezime)
a ne da si skriven iza nekog nika,i nitko nezna tko si.
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!

., samo opušćeno, lagano, pomalo, ... tek napinjanje dolazi!!!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
dobrodošao.
eto jel se kaj strašno dogodilo kaj si reko kak ti je ime(eventualno prezime)
a ne da si skriven iza nekog nika,i nitko nezna tko si.

Šta ste isprepadali čovjeka..... :confused:
Pozdrav , živio i dobro došao među nas. Što bi tebi bilo bolje nego nama :finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Šta ste isprepadali čovjeka..... :confused:
Pozdrav , živio i dobro došao među nas. Što bi tebi bilo bolje nego nama :finga:

aj sad čuj njega,mi smo tak strašni lol:partyman:
 

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
hvala na dobrodoslici dobar forum svasta za procitat i naucit od ljudi koji su se susretali sa nekim stvarima i koji se bave poljoprivredom profesionalno a ne ko mi "amateri" iskreno vise citam nego pisem al polako bude svega .kaj se tice orade hm da moja druga ljubav taj ribolov stvarno je zarazan jos da zena ima vise sluha al dobro dosta o tome

glavni glumci u mom dvorictu su dva ferca 533i 539 isve dostalo kaj ide uz njih bum poslikal svoje strojeve pa bum stavil slike
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Da nebi ispalo da te neznam ,,,,,, dobo nam došao,,,, sam ti čitaj i hrani piliće a sanjaj ribu kako kaže kolega :finga:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pozdrav Tomislav!I lepo kaj si došel.V Kloštru sam bil par puta,kupoval sam tubinge od nekog čoveka kaj likere doma dela,a v Ivaniću sam kamin delal.Znam da nije baš tebi blizu,al kad idem iz Novog Marofa do Ivanića poprečki,navek se nasmijem kad ulazim u selo Štakorovec!Nikaj ozbiljno,al eto.Čudna imena svuda.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hvala na dobrodoslici dobar forum svasta za procitat i naucit od ljudi koji su se susretali sa nekim stvarima i koji se bave poljoprivredom profesionalno a ne ko mi "amateri" iskreno vise citam nego pisem al polako bude svega .kaj se tice orade hm da moja druga ljubav taj ribolov stvarno je zarazan jos da zena ima vise sluha al dobro dosta o tome

glavni glumci u mom dvorictu su dva ferca 533i 539 isve dostalo kaj ide uz njih bum poslikal svoje strojeve pa bum stavil slike

dobro došo pajdo po 533!! na mom je samo naljepnica de luxe, ostalo je heavy metal :lol:

aj ti sanjaj oradu, hrani pilice, i pazi da ne odu preko ceste i bit ce sve pet!!
Zivjeli!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
dobro došo pajdo po 533!! na mom je samo naljepnica de luxe, ostalo je heavy metal :lol:

aj ti sanjaj oradu, hrani pilice, i pazi da ne odu preko ceste i bit ce sve pet!!
Zivjeli!! :partyman:

Aaaaahhhhhh,,,,vidim ja tvoj je pravi roker,,,,a još kad izađe iz koje tuning garage.............:mrgreen::mrgreen::mrgreen:,pa đir po selu,,,,aaaaaaa ima da padaju koke..:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Aaaaahhhhhh,,,,vidim ja tvoj je pravi roker,,,,a još kad izađe iz koje tuning garage.............:mrgreen:,pa đir po selu,,,,aaaaaaa ima da padaju koke..:lol:

koka je vec pala, samo nije znala,
da joj dragi ima diplomu, a seljak u dusi , hehehehe

jesemu misa, pa nemres bit vinogradar i ic s autom u vinograd, lijepo u traktor i polako kroz selo da se sigurnije vatim kuci poslije :drinkers:
:lol:

a u traktoru ce bit posebna dodatna oprema u kabini, nesto ko kod GROF-a, samo za vece kolicini :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
a u traktoru ce bit posebna dodatna oprema u kabini, nesto ko kod GROF-a, samo za vece kolicini :lol:

Ah da je znala,,,ko zna ča bi bilo,,.........,,,,a uvezi dodatne opreme,,,imaš i lutke,,,na napuhavanje............:rolfer::rolfer::rolfer:,,,ajme ča san proklet,,,,neču više majkemi....:partyman::partyman:

naravno neka se nađe pljoska ili čuturica..:drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ah da je znala,,,ko zna ča bi bilo,,.........,,,,a uvezi dodatne opreme,,,imaš i lutke,,,na napuhavanje............:rolfer::rolfer::rolfer:,,,ajme ča san proklet,,,,neču više majkemi....:partyman::partyman:

naravno neka se nađe pljoska ili čuturica..:drinkers::drinkers:

:lol: nemoj da, mogla bi zena tvoja procitat kamo ti misli lutaju, kaj ces onda?!?! :lol:

moja familija bas nije navikla na čuturice, mi više koristimo demižone :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol: nemoj da, mogla bi zena tvoja procitat kamo ti misli lutaju, kaj ces onda?!?! :lol:

moja familija bas nije navikla na čuturice, mi više koristimo demižone :rolfer:

Več je i ona digla ruke s mene,,,,vidi da bu...li nema pomoči....:lol::lol:
To se traži,,,,da domižone,,,,,more i one malo veče,,,,,sviđa mi se (semprepiena),,,samo me rabiva kad se i ona prazni.......:rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh