• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Predstavljanje

A

aztecy

Guest
Pa eto, nisam stocar niti poljoprivrednik, vec novinar kojeg su ubacili u poljoprivrednoj redakciji. Nemam pojma od ovoga, a nemam ni koga pitati kad mi nesto zatreba. Nadam se da ce mi vasi strucnjaci pomoci da se malo upoznam ovom materijom.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobrodošao,
samo pitaj i piši kak ti poljoprivrednici objasne,a ne foteljaši.
koji znaju o poljoprivredi koliko i ti sam.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Dobro dosao. :partyman:
Dosao si na pravo mjesto za saznati informacije iz prve ruke :D
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Pa eto, nisam stocar niti poljoprivrednik, vec novinar kojeg su ubacili u poljoprivrednoj redakciji. Nemam pojma od ovoga, a nemam ni koga pitati kad mi nesto zatreba. Nadam se da ce mi vasi strucnjaci pomoci da se malo upoznam ovom materijom.

Dobro došao!!! ti mora da si se jako zamjerio šefu kad su te bacili u poljoprivrednu umjesto športsku redakciju:rolfer:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pozdrav i dobro došao :D
bingo,pogodio si pravo mjesto da prikupiš informacije koje ti trebaju za posao
 
H

Hrvach

Guest
Dobro došao, gdje radiš ako nije tajna? Malo reklame foruma ne bi škodilo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh