• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

predstavljanje

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
pozdrav kolege hobi poljoprivrednici,ja sam Marinko iz okolice Našica i imam nešto malo vrta i vočnjaka u kojima uživam provoditi slobodno vrijeme.do sada sam to obavljao sa malim motokultivatorima i traktor kosilicama a sada mi se pružila prilika kupiti starog tomeka 420 u solidnom stanju za male novce ali se dvoumim zato što mi je vočnjak na velikoj strmini(cca 30%) pa neznam kako bi se tomek tu ponašao.Čitajući ovaj forum već neko vrijeme vidio sam da tu ima stvarno pravih znalaca glede upotreba i održavanja tomeka pa se iskreno nadam da ćete mi pomoći u mojoj odluci.Unaprijed se zahvaljujem na svakom komentaru i nadam se odličnoj suradnji.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobrodošao. Tomo ti je dosta dobar izbor zbog toga što on ima 4x4 i to je vika prednost kod svih tomeka.
 

BuKvIk

Član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
53
Dado121,meni je tomo totalna nepoznanica,znam za pogon ali neznam kako to u praksi funkcionira.Dali je on stalno uključen ili ga ja uključujem po potrebi i muči me to što se moram okretati na nizbrdici kako bi se tomek ponašao zbog zgloba.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pozdrav Bukvik,nađi temu tomo vinković i kad pročitaš sve stranice znat ces jel to traktor za tebe ili ne.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
H

Hrvach

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum! Kolko vidim još jedan koji ulazi u klan Tome Vinkovića:rolfer:;)
 
Na vrh