• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prekrasna mala umiljata maca

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Poklanjam malu vrlo živahnu umiljatu macu,siroče koje je netko bacio tu pred kuću,a ja sam je u zadnji čas uzela i spasila od teške sudbine kraja njenog tek započetog života.Spava u krilu,obično i na ramenu uz vrat,zavuče se ispod kose,a hoće,ako mora i drugdje.Uz nogu po hlačama se začas popne na rame i nesilazi,jedino na silu se može skinuti.
Ja bih je vrlo rado zadržala,ali moje dvije mace i pas je ne prihvačaju,nikako ih nemožemo uskladiti.Odkako je kod nas,one izbjegavaju ući u kuću,osim do hodnika,a i ne jedu iz zdjele iz koje mače jede.Evo sam prisiljena nekome mačiča pokloniti,pa,ako netko želi ,ima volje uzeti ga,dobiti će nadprosječno inteligentnu i umiljatu životinjicu,naučenu na higijenu,a i razigranu hiperaktivnu igračku za djecu.

A da,napravljen je tretman protiv ušnih šugaraca i buha,tako da niti sa te strane neće za novog vlasnika biti troška.

Cijena - jedno hvala i smiješak na licu.


Hajde sada vi - ponude za udomljenje bilo gdje,samo da je udomimo.
 
Na vrh