• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prelazak na Xenforo - Pomoć i Pitanja

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Misliš na nove postove ili postove koje pratiš?
Na nove postove od moje zadnje posjete, neovisno jesam li prije bio u toj temi i li nisam. Upravo onako kako je funkcioniral spomenuti "gumbek" ispred naziva posta. To je bila jako dobro, jer mi gotovo nikad nije promaklo nekaj kaj me zanima, a nisam gubil vrijeme na traženje posta koji sam posljednji pročital.
Ako kliknem na datum otvori mi kraj teme. Ponekad je OK, samo kad je malo postova od zadnje posjete, ali kad ih je više, ili su dva napisana na dvije stranice, dio se nalazi na prethodnoj stranici. Na starom forumu sam uvijek nakon odabira tema koje želim pregledati u zasebnim tabovima, kliknul na "označi forume pročitanima" Trebam li to i sada napraviti? Ako trebam, kaj onda pritisnem da me pozicionira na prvi post u odabranoj temi (čak i ako je prvi put odaberem za gledanje) koji je napisan nakon moje zadnje posjete?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,388
Iwanho, to radi, ali kak nema početnog stanja, moraš u svakoj temi koju želiš prvi put kliknuti na vrijeme, desno iznad imena, da zna kaj si zadnje pročital.
Jer, kak je sad Forum potpuno nov, a nisi čital neku temu, šalje te na prvu poruku, jer je to njemu "zadnja koju si pročital".
Mene više smeta da kad neku poruku pogledam, više je nema u novim porukama i ne znam gdje bi ju tražil.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ne, taj link desno, s vremenom, vodi na zadnji post u temi.
A klik na ime teme.....vodi na prvi nepročitani. ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,388
...Mene više smeta da kad neku poruku pogledam, više je nema u novim porukama i ne znam gdje bi ju tražil.
Zaja, kak da ovo riješimo?
Tam na starom forumu to s bili zadnji postovi, a ovdje toga nema (ili ja ne znam gdje bi to bilo). Mislim da je još netko pital za ovo.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako sam dobro shvatil, nema mogućnosti da se pozicionira na prvi nepročitani post koji je napisan nakon moje prethodne prijave na forum. Dakle, ako se radi temi koju prvi put pregledavam, ne na prvi post u toj temi, nego na prvi post koji je napisan nakon mog prethodnog posjeta forumu, neovisno u kojoj temi sam bio.
Ako sam u pravu, velik je to gubitak u odnosu na stari forum. Barem za mene.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Zaja, kak da ovo riješimo?
Tam na starom forumu to s bili zadnji postovi, a ovdje toga nema (ili ja ne znam gdje bi to bilo). Mislim da je još netko pital za ovo.
Ovo ne kužim o čemu se radi, daj objasni u čemu je točno problem.?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bok drustvo,evo skuzil sam da strelica kraj natpisa Sto je novo(desna) resava dostik problemi i pitanja kolegi.
Ija se malo tezi snalazim,no bumo mi to metuzalemi nekak resili ipak smo mi Becka Skola.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Odgovor ti je par postova iznad, a i na pričalici sam ti odgovorio. Naravski da ima tu mogućnost.

Hvala.
Da si još napisal da svaki put trebam, nakon izbora tema, kliknuti ma "označi forume pročitanima", sve bi bilo jasno. Ovako sam probal kaj se događa ako označim forume pročitanima i zaključil da onda funkcionira OK.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ne trebaš to kliknut svaki put, ak je pogledano, pogledano je. Ako nije cijela tema pogledana on pamti gdje si stao, zar to nije ok?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Evo bacite pogled na ovo:

19349
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,913
Ne za sada, tapatalk nije napravio integraciju. Što se mene tiče mislim da nećemo ni stavljati, uz ovo što ima xenforo ne treba mi zapravo.
(Desktip i mobilne notifikacije, alert beđeve, bookmarkse itd, što je novo s podsekcijama i filterima)
 
Na vrh