• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prelazak na Xenforo - Pomoć i Pitanja

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Povećano je na 3, to je ono što možeš direktno na naš server učitati.
Za više od toga moraš staviti slike na neki drugi server i kopirati link u post.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Test
Edit: meni radi ok, ne vidim problem.
 

Prilozi

  • vrtna-rasvjeta-ulicna-svjetiljka-kandelaber-alu-gus-slika-13152142.jpg
    vrtna-rasvjeta-ulicna-svjetiljka-kandelaber-alu-gus-slika-13152142.jpg
    11.6 KB · Pregleda: 8

fantomS

Član
Tu od
9 Ruj 2018
Poruka
58
Postavio bi snimak ekrana ali ne mogu :) samo napise "something went wrong" i kontaktorajte administratora. Ima li neko ogranicenje velicine ili rezolucije?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Postavi sliku veličine do 800 (širine ili visine) i nebi trebalo biti problema. Probaj.
 
Posljednje uređivanje:

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Probaj na drugom računalu, ne znam u čemu je problem jer nitko drugi nije prijavio nešto slično pa pretpostavljam da je do tvog preglednika, računala.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Na starom forumu se klikom na broj posta otvaral samo taj post. Sada se otvori taj post i svi koji su napisani poslije njega. Iskreno, prijašnji način mi je draži, preglednije je. Ako je problem promijeniti, ili postoji neki drugi razlog, zanemarite moj prijedlog. Naviknut ću se na novi način. ;)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Nema te opcije, ovaj novi radi vako...da kad klikneš na broj posta on fokusira na taj post, ali gore i dole su i ostali postovi. Meni to nije problem jer namjena i one i ove opcije je da nekom možeš poslati direkt link baš na taj post. I to se zapravo može i na novom.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Vrijeme u kojem možeš editirati post je 15 minuta. Nakon toga ako baš imaš potrebu nešto izmjeniti prijaviš svoj post i napišeš što bi htio promjeniti pa će to netko od moderatora.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Nije koliko znam... ne može biti 90 jer u međuvremenu može biti odgovora, a brisanjem ili izmjenom odgovori ne bi imali smisla.

Krivo sam rekao, 20 minuta je vrijeme izmjene.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Na žalost za sad ne može jer svakim danom se povećava količina slika a time i cijena hostinga(server).
Nekad nije bilo ni 4, al je stavljeno na 4 da članovi ne ovise o ovim besplatnim serverima za slike, koji danas jesu, a sutra nisu pa postovi ostanu bez slika.
 

Najnoviji postovi

Na vrh