• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prelazak na Xenforo - Pomoć i Pitanja

hanja

Novi član
Tu od
5 Velj 2019
Poruka
3
Zaja ovdje, evo imam običan korisnički profil samo za testiranje i upravo sam lajkao zadnjih 10 postova s moba. Meni radi ok, vama lajkanje ne radi uopće na mobitelu ili ponekad ili nešto drugo?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Evo zadnji post i nema za lajk...
Screenshot_20200530_141159_com.android.chrome.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
I ja imam isti problem, vec sam ja napisao za to. Kad osvjezis stranicu onda nestane oglas i mozes lajkati post. Drugo rješenje je okrenuti mobitel na pejzazno i onda se pojavi lajk.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Kod mene ne bude zadnji, nego onaj u kojem se oglas. Bio on prvi na stranici ili zadnji, Like i Citat se ne vidi dok se mobitel ne okrene na Landscape.
 

Najnoviji postovi

Na vrh