• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Premiksi,vitamini-minerali,superi,smjese,komponente

  • Temu pokrenuo marinko
  • Datum prvog posta

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Koliko košta 25 kg tog supera, može umjesto tritikala ječam, pšenica ili posije?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
neznam točno koja je cijena , to tata vodi papirologijo oko toga...

može ječam i pšenica...da zaboravio sam 15kg idem s tritikalom i 5 kg ječma ...
 
F

FarmericA

Guest
pozdrav,, ja imam jedno pitance.Čula sam za smjesu od Panto.d.o.o. nekakva ferkelmix superkombi pa ako neko zna gdje se može kupiti ne mi napiše
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dakle, kakve eliminatore mikrotoksina preporučate, s kojima ste radili i kak ste zadovoljni??

Imam u ponudi od Panta - Spezial Mykosorbin da uzmem, 10 kg pakovanje, jel tko probao možda?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Jel koristi ko premikse i smjese od Ibeka-panto??

evo kolega ja koristim od Panta sav program za svinjogojstvo ..prezadovoljan

koristim protiv mikotoksina od Schaumanna , Schauma-tox , cijena 140 kn/25kg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo od Schaumana je baš jeftino, ali baš.

Za Mykosorbin od Pante me traži 390 kn za 10 kg.

Moram potražiti ovo od Schaumana, samo neznam u kojim poljoapotekama drže njihov program, gde ti uzimaš?
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
kakvu soju koristite u izradi smjesa,ja koristim sojinu pogaču od jedne lokalne firme koju nabavljam po 3.60 kn/kg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Moram potražiti ovo od Schaumana, samo neznam u kojim poljoapotekama drže njihov program, gde ti uzimaš?

Javi im se na mail i dat će ti broj od osobe koja radi po tvome terenu i kad god šta zatrebaš od njih ti ga zoveš i on ti dostavlja.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,118
Javi im se na mail i dat će ti broj od osobe koja radi po tvome terenu i kad god šta zatrebaš od njih ti ga zoveš i on ti dostavlja.

tko je radi sa schauman na našem terenu jel imaš kakav broj,ja bi trebao nešto protiv mikotoksina
 

mika75

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
274
Jel se kod njega moze koperirati soja i koja je cijena sjemena ,ako mozes pa stavi u temu SOJA
 

steva1lucin

Novi član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
1
Znam za jednoga s kojem sem ja posluval ke trguje s raznim premiksima po nižim cenama, mogel biti GRAHAM d.o.o. Morem vam dati broj v čuveka.
 
Posljednje uređivanje:

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
evo kolega ja koristim od Panta sav program za svinjogojstvo ..prezadovoljan

koristim protiv mikotoksina od Schaumanna , Schauma-tox , cijena 140 kn/25kg

pa kaj nisi prije koristil i hvalil Likru :biggrin: ja od panta koristim samo wean tj granulice koje im se daju od 14 dana starosti do 14 dana nakon odbica i odlican je prasad ga rado jede i u velikim kolicinama poslije koristim Winner mada vidim da ga mnogi ne vole al ja sam zadovoljan cijena mu je veca al dok se stavi na papir pantov starter mislim da je f-40 neka mala razlika je u korist njega.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
jesam koristil i hvalil Likru , tako dugo dok na tržište nije došlo nekaj boljega tj. Panto
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ja koristim Likru Z3 i Z4 za krmače.
Za odojke isto koristim PantoWean .
Poslije toga idem sa Likrom F10 omega pa F4.

U tovu koristim Fixkraftov premix Mastmineral soja . Pogledajte malo specifikaciju ovog premixa , Lysin 12%,Methionin 2,4%, Treonin 4%, Triptofan 0,70%, organski selen.......Cijena mu je 7 kn u Austriji. Ako ima netko zainteresiran za zajedničku nabavu iz Austrije, zbog cijene transporta, nek se javi na pp. Takav premix kod nas nema šanse kupiti ispod 8,5 kn .
 

Prilozi

  • DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    31.1 KB · Pregleda: 97
Na vrh