• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za majstora

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Pozdrav,

Nisam nigdje našao sličnu temu, pa sam otvorio novu.

Trebao bih preporuku ako netko zna nekog dobro majstora za traktor, bio bih veoma zahvalan. Bilo bi poželjno da se nalazi u okolici Zaboka (Krapinsko-Zagorska ili Zagrebačka županija).
Trebao bih promijeniti neke semeringe i vjerojatno raditi generalku/polugeneralku motora na traktoru 95ks.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Znam ja, okolica Kupljenova ak znaš di je to.
O kojem traktoru je riječ?
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Slobodno podijelite informacije.Može i pp. Sve je dobrodošlo. Tu kod mene, jedan trenutno ne radi, a kod drugoga sam se razočarao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
To je blizu, pola sata vožnje sa traktorom (Možda malo više). Okolica Zaboka, Oroslavje.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
To ti je dosta blizu, za pol sata si tu, broj ti je 099/2148-043 Željko.
Reci samo da ti je dao broj Dražen iz Merenja i najbolje ga zovi iz 15h, jer inače radi.
 
Na vrh