• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

preporuka za traktor 70ks

rankos

Član
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
38
moze mala pomoc za odabir traktora od 70ks za vlastite potrebe?!
sta vi mislite koji je traktor nabolji za zemljoradnika koji obradljuje 30ha?
na prvo mjesto stavljam udobnost i izdrzljivost i da nije preskup!! do nekih 20.000E
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tema več postoji, tak oda te molim da isto to prebaciš i nastaviš pisati u odgovarajuču temu jer ova bude uskoro obrisana.
Nečemo sad svatko otvarati svoju temu za preporuke!

Hvala na razumijevanju!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
da postoji nebih je napravio,
gdej postoji, nmg da je nadjem?!!!:evil:

Ma što ne postoji????

Lijepo ti ima tema pod nazivom "Preporuke za traktor", i tu svi forumaši pišu i netreba otvarati novu temu!
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
SDF deutz fahr agrolux ili same tigar, 72 ks, čista mehanika, ima i sa kabinom nebi trebalo koštati više od 18t€(novi), možda hurliman ili lambo ima jeftinje treba pitati....


P.S. Možda bi bilo najbolje da ljudi uopče prestanu otvarati nove teme, tj. zabraniti im da uopče pitaju za savjet (čemu upoće onda ovaj forum). Neki dan sam otvorio temu i odma od ŠANANE dobio po marelici, tema več postoji, kao kako se usuđuješ otvarati sličnu ili istu listaj u nedogled. Neke teme imaju preko 200 stranica i ljudima se neda listati jer u temi ima sevega i svačega, od teme, do kaj ujutro jedemo za zajtrek, kakvo pivo ko pije itd....
Tak ak čovjek nekaj pita nek pita, nije da nekoga nekaj košta. Nek se brišu stare teme , a nove otvaraju, tak mi s poljoprivrede volimo stalno o istim stvarima :::::::
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Treba bi svatko tko dođe na forum otvarati novu temu za istu stvar, pa bi imali jedno 50 istih tema, ako tema ima 200str. a neda ti se tražit, onda postaviš pitanje gdje je to i to u temi i netko će ti sigurno odgovoriti.
Najbolje da izbrišemo sav forum i ove teme i krenemo otvarati nove.
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
SDF deutz fahr agrolux ili same tigar, 72 ks, čista mehanika, ima i sa kabinom nebi trebalo koštati više od 18t€(novi), možda hurliman ili lambo ima jeftinje treba pitati....


:

Lamborghini Crono 65 (62 KS), brat gore navedenih košta 25 000 € bez kabine s osnovnom opremom, a vjerujem da su ova dva još za par postotaka skuplji.
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
Lamborghini Crono 65 (62 KS), brat gore navedenih košta 25 000 € bez kabine s osnovnom opremom, a vjerujem da su ova dva još za par postotaka skuplji.

Bio je i lambo cross nekih 85 ks bez kabine u gudovcu mislim da predlani solidno mi je izgledao a cijena je bila oko 20 glavi...
 

Django

Član
Tu od
7 Stu 2011
Poruka
97
hurlmann JOKER 72 KS 21000€ + kabina 3000€ (nije orginal SDF, navodno s turske), znači 24000€ sa PDVom. Traktor je iz INDIJE!!!!! Za 20000€ najbole je mislim kupiti neki dobar rabljeni
 

Najnoviji postovi

Na vrh