• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prerada cilindara !!

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Posel :scratch

Pa ko se još danas vruč mrzle vode (zagorci nek čitaju gemišta) napil.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Opet ti i 15 000 okretaja, a več sam te pital s čim si ga zmeril?

Ovo drugo sa brzinom nema veze ;)

zmeril sam prek bt-ove obrtaljke i imam gore elektronsko paljenje
al njegva ide do 12 a cajger na njoj dojde do negdi 15 hiljada
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Čuj, apenka se tvornički vrti na oko 6 000, petnaistica na oko 8 000, a ti si ga nafrknul duplo :scratch

Nije baš da sam u štosu za to, ali da sam podrl par desetaka radilic i sam bog zna kolko klipov i cilindrov, jesam i to još dok si ti ranjicu po pesku vlekel.
A poliranja kanala, brušenja na tvrdo, skračivanja klipova, ugradnje vanjskih bobina, kojekakvih fergazera, vodenog hlađenja, čak i jednog neuspjelog pokušaja ugradnje turbine se neču ni prisečati, kao ni kolko su ugrađeni dijelovi trajali. Neki ni tu večer ;)
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Čuj, apenka se tvornički vrti na oko 6 000, petnaistica na oko 8 000, a ti si ga nafrknul duplo :scratch

Nije baš da sam u štosu za to, ali da sam podrl par desetaka radilic i sam bog zna kolko klipov i cilindrov, jesam i to još dok si ti ranjicu po pesku vlekel.
A poliranja kanala, brušenja na tvrdo, skračivanja klipova, ugradnje vanjskih bobina, kojekakvih fergazera, vodenog hlađenja, čak i jednog neuspjelog pokušaja ugradnje turbine se neču ni prisečati, kao ni kolko su ugrađeni dijelovi trajali. Neki ni tu večer ;)

je nisam ja ranjicu po pesku vlekel
možda jesam:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
nego nafriziral sam ga pa zato
istina radilica ništ ne valja igličasti mi za leto dana otišel
al istina je da se na tolko vrtela
a baš me zanima to s turbinom ja sam o tome razmišljal
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
fićona pa leto dan je nić.
Slabo to frizirano onda!Meni nije na zundappu zdržala duže od 2 tjedna!
Dok misam del radilicu od 80ccm:twisted:
 

Najnoviji postovi

Na vrh