• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prerada-ugradnja potpunog hidrauličnog volana u T40

bojan 89

Novi član
Tu od
29 Svi 2023
Poruka
10
koje ulje ide u hidrauliku za hurliman 356 i koji su simptomi neispravnog orbitrola? zamjenio sam ulje u diferencijalu i nove filtere nove pumpe hidraulike i volana,ulje je 10 30 utto, nasuto imam problem kad se zagrije valan postane tezak tezi od mehanickog,dal se ko susreto sa tim?
 

Ilovčlan

Novi član
Tu od
25 Ožu 2022
Poruka
2
Savo, da li i danas, u 2024. koristiš traktor sa tako ugrađenim hidruličnim sistemom, i, kako je završila ta priča, odnosno, kako radi, isplati li se ulaziti u taj posao?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Ne koristim jel sam prodao taj traktor prije nekoliko godina.
A bez hidrauličnog volana ja više ne zamišljam traktor.
 

Ilovčlan

Novi član
Tu od
25 Ožu 2022
Poruka
2
samo me zanima jel to do kraja funkcionisalo dobro, da li bi i sada primijenio isti način prerade ? imam LTZ 55, ne mota dovoljno u desnu stranu, pa bi se odlučio na ugrađivanje orbitrola, kako si i ti uradio, bez dodatnog klipa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Funkcionisalo do zadnjeg dana kod mene bez greške i nebih ja tu ništa mijenjao.
 
Na vrh