• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preše za grožđe

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Hvala na odgovorima. Da se sad ne zezam sa tim ići će obične nitne kojih imam u garaži, a ako primjetim neku promjenu nije problem promijeniti ih kasnije. :)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
osim oksidacije tu je faktor i nosivost ..naravno dodaš koju više da si ziher
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Gdje bih mogao nabaviti bukove letvice za mehanicku presu, ima ih 32, visina je 40 cm, vanjski promjer je 45.5 cm i debljina letvice je 26 mm? Trapeznog su poprecnog presjeka.
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Pa da, mozda bi i bilo bolje, samo nisam bas u kontaktu ni sa kojim haha..budem probo, hvala
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Mogu li se ove vodene preše šta imaju unutra balon puniti sa zrakom ili mora biti baš biti voda i zašto da.
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pa punis je preko manometra, neces je nadrukat na 8 bari. Punis je do 3 ili neznam koliko je maksimalno.
Ok je i sa vodom ali se baca bezveze.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Uzmi onda neku pumpu za vodu pa koristi istu vodu, a vodovod samo za tlačenje. Ili vodu uz preše ispuštaj u neku posudu pa ju koristi za pranje...
 
Posljednje uređivanje:

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Zato sto voda ima tezinu koja je potrebna za presanje, ja imam takvu presu i upotrebljavam vodu iz rezeorvara kroz hidropak. Tesko mozes iz vodovodne mreze nadrukat oko 4 bara koji su ti potrebni za uspjesno presanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh