• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prijavi se

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
POZDRAV od malog gazde . Živim u KOPRIVNIČKOM IVANCU selu do grada KOPRIVNICE .Bavim se proizvodnjom mlijeka( trenutno imam 27 muznih krava i 23 junice) i ratarstvom.želio bih sa VAMA PODIJELITI SVE DOBRO I LOŠE U NAŠEM AGRARU.
.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav i dobrodošao! :partyman:

samo polako sa pisanjem, nije teško, a pomognu i pravila foruma, a onda udri bez milosti :D
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
dobrodošao...reci koje strojeve posjeduješ ili nabaci koju slikicu
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošao na forum , :partyman:

Sve što ti nije jasno slobodno pitaj ;)
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
pozdrav i dobrodošao :partyman: ima vremena naucit ce se sve, nitko si nije rodio da sve zna :D
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
hvala,hvala svima na dobrodošlici moram jošjako puno vježbati oko snalaženja po forumu ali kako se ono kaže gdje ima volje ništa nije teško
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
za slikice se još ne snalazim a od strojeva imam hurliman 115 ks,zetor 7245,zetor 3511, samohodni silokombanj mengele sf 4900 3 reda iostali priključki
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ... ., samo pomalo, sve ćeš naučit.-
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
za slikice se još ne snalazim a od strojeva imam hurliman 115 ks,zetor 7245,zetor 3511, samohodni silokombanj mengele sf 4900 3 reda iostali priključki

Dobrodošao..

Koji model Hurlimanna imaš??
 
Na vrh