• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prijavljanje poljoprivrednih povrsina

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ma nesto me zanima, evo ja gledam u arkodu ca je sve prijavljeno, i eto tu u srednisnjoj istri jos je malo koja oranica ostala, bas oranica...

sada ja u arkodu gledam i vidim da je prijavljeno pod oranica a na tommjestu vec dugooo vremena nema nikakve oranice, te dali se ako je djetelina po naše rabašpanja smatra oranicom ili???

i jos bolje na arkodu se lijepo vidi da je suma a oznaceno kao oranica? sta ti ljudi dobivaju i dalje novce na to ili kako to ide??

najbolje jos vidim od grada pazina parcela i znam tu parcelu i godinama ta parcela pluga nije vidjela a ono oranica, uz glavnu cestu je
 
B

Bobo

Guest
Sto se manje s tim zamaras to ti je bolje... Lov na vjetrenjace kolega, nista vise... "Netko" je to "nekome" upisao i tu se prima poticajja... Kad dodje neka inspekcija zna se tko tu zemlju "radi" pa se u to ne dira...


Jednostavno, sto bi se reklo, mani se corava posla ;)
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ma boli me ona stvar sta ko radi i kako ako se mene ne tiče, znam da protiv toga nemozes i da sve izađe na tv i svi dokazi i sve i opet nista nema to veze...

nego trazim zemlje od ljudi, a ja nebi nista prijavljivao, odustao i od opg-a za sada, nego trazim ove koji imaju prijavljeno ono sta i je, pasnjak pa nek si oni prijave oranicu a ja cu da si radim on nek si ubire para boli me kita... mislim to mi je bia plan ali je propao jer vidim svi suma a prijavljena oranica
 
Na vrh