• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore-kupilica za sijeno

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Taj priključak imaš za MTK Muta u standardnoj ponudi. Nađi rabljenog, ili još bolje SIP 165 i prepravi ga za pogon od MTK. Taj tvoj bude imal i više nego dovoljno snage.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Taj priključak imaš za MTK Muta u standardnoj ponudi. Nađi rabljenog, ili još bolje SIP 165 i prepravi ga za pogon od MTK. Taj tvoj bude imal i više nego dovoljno snage.

Imao sam priliku raditi sa tim strojem.
Prilično korisna stvar.

oooo,susjed je reko da će prodati svoj sipov jer hoće da kupi sunce za okretanje,pa možda se i pazari dobro.

ja sam na snimcima vidio da dobro radi,i ovaj mtk je čak i manje snage pa ga vrti ko beba dudu. bolje i malo prepraviti nego ručno okretati na suncu.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
neznam jesam čorav ili i u cemu je problem,grablje na na sakupljacu se krecu prema desno a sakuplja na ljevu stranu??????????
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
neznam jesam čorav ili i u cemu je problem,grablje na na sakupljacu se krecu prema desno a sakuplja na ljevu stranu??????????

to sam i ja primjetio al nisam komentirao da ne bi ispao ćorav....:scratch
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Optička varka zbog male brzine snimanja, pa je došlo do interferencije.
Vrti se na dobru stranu.
Nego, čudno je kaj se kardan vrti na suprotnu stranu. Trebal bi sakupljati na desnu stranu :scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Optička varka zbog male brzine snimanja, pa je došlo do interferencije.
Vrti se na dobru stranu.
Nego, čudno je kaj se kardan vrti na suprotnu stranu. Trebal bi sakupljati na desnu stranu :scratch

ako se kardan vrti ulijevo onda skuplja u dobru stranu....:scratch
 
Posljednje uređivanje:
I

ivek

Guest
Taj priključak imaš za MTK Muta u standardnoj ponudi. Nađi rabljenog, ili još bolje SIP 165 i prepravi ga za pogon od MTK. Taj tvoj bude imal i više nego dovoljno snage.

Molim Vas na kojoj strani da nađem podatke za kupilicu sijena za motokultivator
 

Najnoviji postovi

Na vrh