• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Ovo zvuči taš kako treba da zvuči, rondanje je od zupčanika o zupčanik. Da je recimo koji zub otkinut (onda) bi se čulo zapinjanje (povremeno), ali toga nema. Ako recimo neki ležaj (zaribava), onda bi se to čulo (ko runjanje), i grijalo bi se kućište. Da li si to provjeravao, nakon nekoliko rada?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala svima. :ppozdrav:
Danas sam ipak pofrezal onih 500 m2. Nije se, na sreću, ništa dogodilo.

Potrazi po modelu na netu, amer je to nema da nema...
Ne kužim kaj da potražim na netu. Papire sam pronašel, nivo ulja je 5 mm iznad potrebnog.

Ovo zvuči taš kako treba da zvuči, rondanje je od zupčanika o zupčanik. Da je recimo koji zub otkinut (onda) bi se čulo zapinjanje (povremeno), ali toga nema. Ako recimo neki ležaj (zaribava), onda bi se to čulo (ko runjanje), i grijalo bi se kućište. Da li si to provjeravao, nakon nekoliko rada?
Nije mi nažalost palo na pamet provjeriti grijanje kućišta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh