• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za traktor pašu svima isti ili?

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
Pozdrav svima
Ne kužim se nimalo u traktore pa me zanima ti priključci jesu li kao standardizirani ili svaka marka ima svoje posebne? Recimo IMT priključci da li pašu na još neke i koje? Najviše me znanimaju priključci za Deutz Fahr traktor od kojih drugih pašu na njega?
Ovo je za sve vas vjerovatno glupo pitanje ali evo ja zaista nisam imao dodira sa traktorima nimalo pa ako nije problem kažite mi.....
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Koji ti je deutz u pitanju,,prikljucci stimaju od svih proizvodjaca na sve traktore ako su recimo prikljucci namjenjeni za odredjeni raspon snage traktora npr,. od 30-60hp,ili od 60-100hp, imas 3 kategorije bolcni za kacenje prikljucaka i to ti zavisi od snage traktora,.
 

laik

Član
Tu od
27 Pro 2011
Poruka
371
Koji ti je deutz u pitanju,,prikljucci stimaju od svih proizvodjaca na sve traktore ako su recimo prikljucci namjenjeni za odredjeni raspon snage traktora npr,. od 30-60hp,ili od 60-100hp, imas 3 kategorije bolcni za kacenje prikljucaka i to ti zavisi od snage traktora,.

Dakle nije komplicirano. Mislio sam na agrokid deutz 39-51 ks ima tri modela....Onaj traktor torpedo 45 ks kakve je on kvalitete?

Hvala ti na informacijama
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh