• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prikolica loznica (hitno)

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
imam prikolicu loznica, nit tablice nit saobracajnu, sad ocu da sredim papire, recite mi molom vas gde se tacno nalaze brojevi na sasiji zato sto ih ne nadjem uopste, hvala unapred!
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Phhh sta bi ti rekao

ja je imam ali brij sasije i model je utisnuto na onoj plocici
sto se nalazi na onom stubistu od rucne kocnice.a gdije ima
na sasiji pojma nemam
 

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
Phhh sta bi ti rekao

ja je imam ali brij sasije i model je utisnuto na onoj plocici
sto se nalazi na onom stubistu od rucne kocnice.a gdije ima
na sasiji pojma nemam
imam plocicu al na njoj pise samo tip i tako to, broj sasije nema, aj slikaj mi tvoju molimte, tu plocicu brojeve ako vidis negde! hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
obično bude na rudi sa desne strane u većine prikolica , pregledaj rudu detaljno , možda je neko obrusio broj :(
 

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
obično bude na rudi sa desne strane u većine prikolica , pregledaj rudu detaljno , možda je neko obrusio broj :(

molim vas da mi neko slika, zato sto ne znam gde vise da trazim, nit koliko brojeva nit koje velicine, dedat to kupio 80 ih i ne seca se sta je bilo snjime, a knjigu ne nadjemo a tablica se izgubila izgleda...
hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da nije domači rad ..ako je vjerna kopija gas na policiju sa dva svedoka i eto ti knjižice
 

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
da nije domači rad ..ako je vjerna kopija gas na policiju sa dva svedoka i eto ti knjižice

nije, ima plocicu malu da je loznica, al na tom ne pise br sasije
 

saby

Član
Tu od
2 Kol 2011
Poruka
36
znaci broja ni za pokazat, pogledao sam kod 3 komsije, na moj nije plocica takva ko na njihovom, ova moja je starija, zvao sam i fabriku ni oni ne znaju tacno gde se sve kucalo a na nekim godistima nisu ni kucali u sasiju samo na plocicu, onaj f broj je to najverovatnije, a u policiji nemaju evidenciju samo za novije, znaci pomozite mi sta da radim? samogradnja ili sa dve komsije kao svedoci da je to dedino 20 godina ili kako sta, hvala unapred!
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
-ja imam loznicu plava nosi 5,5 tona broj joj je na šasiji kod obruča s prednje strane istiu je kao na pločici ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh