• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolica za sve...

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Na prikolici imam gume 8,25x 20, koje su polovne stavljene prije 30 godina, sad bi ih trebalo vec mijenjati, ali bih stavio malo sire, , problem je sto su na knap po viisni do sanduka pa ne bi isle 9,25 ili tako nesto . pitanje je da li na ovu felgu koja je sa obrucevima, moze guma http://www.pik.ba/artikal/1107245/kamionska-guma-265-70-19-5-cola/
dimnezija 265-70-19.5 cola, posto je kod mene pormjer felge 20 cola, a ovdje 19,5 cola, a ova je i sira od ove moje 8,25 za nekih 5-6 cm, sto mi odgovara. Visina 70 mislim da je nize ili bar ista kako ova moja 8,25x 20 sto je sad na prikolici i dolazi do sanduka.
Ili da pojednostavim koje gume odogovaraju na felgu sa obrucevima 20 cola, na njoj su trenutno gume 8,25x20, visocije ne smiju biti sire bi bilo pozeljno, i da imaju nosivost, a najbolje bi bilo da stavim neke rabljene od kamiona, zbog cijene, hvala
 
Posljednje uređivanje:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485



Mala prinova, treba jos jedna malo veca, ova nosi 5,5t i kipa bocno, ima 2 cilindra, papiri uredni, valjda ce posluziti
 

Najnoviji postovi

Na vrh