• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem prikolica

B

Bobo

Guest
Imam ja Nasicanku 3T, nije kiper, svih 5 guma NOVE i unutarnje i vanjske. Papiri uredni, spremna za registraciju.

Naletna kocnica na prednjoj osovini, rucna kocnica na zadnjoj, drveni pod, limene stranice, prikolica tereta vozila nije, nego je od stajanja boja izbljedila i daske na podu su se rasusile drugo nista...











Na slikama jos nije bila oprana, nego je to po njoj prasina. Ovih dana uzimam nove nutarnje gume jer sam ju mislio staviti u pogon a posto postoji potraznja mozda bih ju i prodao.

1000€
 
B

Bobo

Guest
Pise na gumama 23x5, a felge su 15". Da se razumijemo, gume su original tvornicke koje su dosle na prikolici, samo je prikolica stajala pod supom jako dugo...

Nosivost na plocici pise 3 tone, nosivost pojedine gume ne bih znao...
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Pise na gumama 23x5, a felge su 15". Da se razumijemo, gume su original tvornicke koje su dosle na prikolici, samo je prikolica stajala pod supom jako dugo...

Nosivost na plocici pise 3 tone, nosivost pojedine gume ne bih znao...

Koliko cijenis prikolicu?
 
B

Bobo

Guest
Kolega, nista nije daleko...

Po malcer sam traktorom isao 101km, po berac sam isao 121km i po djubretaru 135km, naravno, sve u jednom pravcu, racunaj jos toliko i nazad...

Nista nije problem...
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
Kolega, nista nije daleko...

Po malcer sam traktorom isao 101km, po berac sam isao 121km i po djubretaru 135km, naravno, sve u jednom pravcu, racunaj jos toliko i nazad...

Nista nije problem...

off tema ali

- moj stari je 81.g. dovezao 539 iz SENTE, Vojvodina, (i to preko veze) nešto više od 300 km, a stric ga je pratio sa Fićom i mjenjali su se u vožnji, taj je bio već razrađen kada je stigao kući
 
B

Bobo

Guest
Pa sta ja govorim, po djubretaru 135km tamo i 135km nazad... 270km...

Pozega nije preko svijeta, tocnije, od Belovara kad se ide, 15km je prikolica blize nego pozega, tako da...
 

Najnoviji postovi

Na vrh