• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Privatnik

  • Temu pokrenuo Privatnik
  • Datum prvog posta
P

Privatnik

Guest
Poštovanje i pozdrav svima.
Pišem iz Dalmacije, gdje sam se preselio prošle godine. Imam 22 godine.
Od traktora imam Ursus 535 i Yanmar F7D
Bavim se stočarstvom, uglavnom ovce i koze. U bliže vrijeme bit će i nešto krava.

;)
 
L

las2

Guest
dobrodosao
moze slika od yanmara, kako si zadovoljan s njime??
 
P

Privatnik

Guest
Yanmar je dobar, ali za dijelove muku mučim.
Kupio sam ga sa 130cm frezom sa noževima koji pucaju ako se nasloniš na njih rukom, a znamo kakva je kod nas škaljovita zemlja. Pa tražim kovača jer me prošli oženio za 600 kuna a pukli i iskrivili se od njive sa 30 maslina.

Prodet kod nas ima i dijelove i sve ali nedaju onima koji kod njih nisu traktor kupili (wtf)
Pa čovječe nemaš konkurencije za dijelove, stavi dobru maržu i prodaj kome milo,kome krivo. Osnovni dijelovi za motor nađu se po marinama,za traktorski jedino muka. Traktor je dosao sa uskom prikljuckom za prikolicu na samome diferencijalu pa sam dao skovati produžetak,još nije gotovo. I sve je na japanskom, tako kad zablinka neka lampica, blijedo gledam.
Što se tiče frezanja, odlična stvar za vinograde,maslinike, ali i veće poljoprivredne povrsine.
Freza ima nagib lijevo -desno,dolje- gore i samim time dosta elektronike je vezano za nju.

Evo slika:

:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh