• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem oko traktorskih papira

Antblž

Novi član
Tu od
4 Lip 2020
Poruka
2
Pozdrav. Kupio sam traktor od covjeka koji je on kupio u firmi gdje je radio ali dobio je samo potvrdu od firme nema racun u potvrdi je navedeno da su ga njemu prodali, broj sasije, datum, cijena i da ga moze registrirati ja imam ugovor sa njim a sad zelim registrira traktor god. Traktora je 1988 a on ga kupio 2006 a na tehničkom me traže racun sta da radim. Molim pomoc
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pitaj njega dal ga on može stim papirima registrirat koje imaš, onda nakon ako može, al mislim da nemože onda ga ti preneseš na sebe.

Btw daj pogledaj pravila foruma obavezno.
 

Antblž

Novi član
Tu od
4 Lip 2020
Poruka
2
On bi covjeka ima 80 godina nemoze hodat a kamo li na registraciju ici kako cu ga na sebe prepisat imam samo kupoprodajni ugovor sa njim i tu njegovu potvrdu
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Pitaj CVH ili ti centar za vozila oni ce najtocnije znati, osobno mislim da bez racuna nema rege...kupio si macka u vreci...
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Što mu to znači da je dobio potvrdu? Kakva glupa potvrda... Zna se što se dobije kad se nešto kupuje. Tražite firmu papire i račun.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,181
Pitaj CVH ili ti centar za vozila oni ce najtocnije znati, osobno mislim da bez racuna nema rege...kupio si macka u vreci...
A prije nego ode u CVH, i nastavi pisati po forumu nek se predstavi u temi PREDSTAVI TE SE. HVALA

Bez pisanja velikim slovima molim,i nigdje ne piše da je predstavljanje obavezno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa nek nije obavezno, ali valjda je red da se predstavi? Na svim forumima je manje više obavezno, i ako se ne predstaviš nema pisanja.
Tu svaki dan padobranci padaju takvi. Mislim da bi to trebalo biti pod obavezno, napisat koju o sebi, od kud se dolazi.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Ne treba račun, dovoljno je kupoprodajni ugovor... Stanice za tehnički najčešće ne znaju, pošaljite mail na cvh.hr i sve pitajte...
 
Na vrh