• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s gorivom :)

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
pa kad taj šaraf otpustim onda mi tu ide gorivo van... tj zrak ako ga ima i gorivo.... ali koliko ga ja tu ozračivo on meni stalno ima zraka ....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Negde ga onda usisava prije.
Moraš krenuti redom ispočetka. Cijev u rezervaru, crijeva prema AC pumpi, AC pumpa valjda nije kad si dvije, tri probal, lajtung prema filteru i na kraju sam filter ili čepovi na njemu.
A i ova crijeva bez šelni :roll:
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
hmmmm a da to mi jedino preostaje... mada crijevo je novo i jako dobro je pasalo gore na dolaz za rezervar i lijepo sam ga stegnuo sa šelnom.. ali pogeldat ču sutra opet možda sam se negde zezno... :) mislim da nema kaj drugo ni bit nije to neka mudrija strašna :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A možda nema dost derivata da potegne :rolfer::rolfer:;)
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
pa ja stvarno više neznam kaj ne štima... doslovno evo sve smo danas stavili novo.. znači pločice druge filter novi nova čašica novi šarafi koji idu u filter crijeva nova ac pumpa nova još jedna i opet ništa.... gorivo dobim na cug iz rezervara tj stavim ga u usta i povučem gorivo ja i traktor upali ali jednostavno ne mogu izbit mu zrak van skroz iz sistema da traktor može lijepo radit.... dok je na mjestu radi lijepo krenem orat počne mi krepavat... stvano više neznam kaj mu ne štima... jel bi mogla šta boš pumpa imat kakve veze s tim? :) ali koliko znam zetor sam ako i ima malo zraka unutra on bi taj zrak trebo potrošit tj sabit ga dok radi ili se varam?
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ti si mjenjao ručne pumpice a jesi li baš probao kompletnu ac pumpu promjeniti
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
a to nisam.... ali palo mi je i to več na pamet da i to promijenim...a ništa sutra ču opet vidjet.. cijeli dan se ***** stim od jutra 8 sati nemam više volje jednostavno :/
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ti nas malo piliš, jel?
Te sam mijenjo te nisam promjenio. Tak sam i ja sinoč skoro ...................

Jel ti uopče znaš kaj je AC pumpa?
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
a krivo sam se izrazio.. moj greška.. nisam mjeno ac pumpu cijelu nego ručnu pumpciu za gorivo... ali komplet nisam... krivo sam reko... znači ručne pumpice sam promjenio 3 komada koje idu na ac pumpu.. moja greška...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ajmo onda ispočetka.
Skineš kompletnu AC pumpu dole i na njoj zamjeniš O-ringe
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
dok ču to promjenit dali bude to to onda ili ima još nešto što če če trebat promjenit?? ako znaš napamet možda što bi još bilo ili ako ima kakvih gumica unutra da odma stavim nove i to bi bilo najbolje :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Kad ju raskopaš promjeniš sve kaj se u njoj promjeniti da a nema baš bog zna kaj za mijenjati.
A najbolje bi bilo da ti ja to složim jer buš sve navoje ausdrajsal od silnoga šarafanja :lol::lol:
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
hehhehehe ma nebudem.... pazim na to znam da je jako osjetljiv navoj to.... sutra ču to probat složit.. e ako ni onda ne radi e onda neznam stvarno kaj ga više boli... bu moral iti doktoru :))
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
e da još sam zaboravio pitat stavio sam prozirna crijeva ii baš gledam povrat crijevo pa ono je skoro puno goriva.. to je tak normalno ili?? nekak mi je čudno malo bilo za povrat goriva da ga tak puno ima :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Tome povrat i služi.
I nemoj sedeti za kompom nego odi to rastepat, več si dva dana potepel za tastarurom,a guske su počele leteti. Znači snega bu.
 

HellLord22

Novi član
Tu od
13 Stu 2012
Poruka
29
evo skino danas i ac pumpu dolje.... i bil je zaštopan jedan venitl.. tj neka smet je bila unutra... i to sam očisitil ne vidim nekog strašnog pomaka.. prije digne gorivo iz rezervara i to sve ali očito da mi negde zrak vuče ali nemogu skužit gdje.. sve nove pločice grijane da bolje dihtaju ali negde ne štima i dalje... :) ja sad jedino samo sumnjam na rezervar... stari veli da sam možda pogriješio sa dovodom i povratom na rezervaru... ali spojio sam nazad kak je i bilo prije dok sam skino... prva cijevčica od čepa kud točim u rezervar je dovod a druga povrat... tak je bilo a sad nisam probavo okretat crijeva....
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Skini skroz casicu sa kucistem i skopcaj crijevo iz rezervoara direkt na ac -pumpu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh