• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s ubacivanjem u drugu brzinu

G

gardos

Guest
Mjenjo Sam mjenjac na traktoru i nemogu ga ubacit u drugu brzinu .ne krci veec nemogu ubacit do kraja i nakon par metara izbaci.dali netko zna sta treba napravit
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Kako da ti pomognemo ako nemamo pola informacija o traktoru.
 
G

gardos

Guest
vladimirec sa dv mjenjaca je u pitanju.u sve brzine lijepo ide a iz druge izbacuje
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovdje postoji vjerovanje da je tako nešto gotovo nemoguče na Vladimircu ..barem se tako priča
 
G

gardos

Guest
sta ds ti kazem al tak je.kad ga stavljam u drugu ne zaglvi ko u ostalim brzinama vec bude napola kao da ne sjedne dobro i izbaci.dalije to do kvacila
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
sta ds ti kazem al tak je.kad ga stavljam u drugu ne zaglvi ko u ostalim brzinama vec bude napola kao da ne sjedne dobro i izbaci.dalije to do kvacila

Nije da se kužim u mehaniku,ali ovo što si napisao o kvačilu je čista glupost.
 
G

gardos

Guest
alo ja samo lupam bez veze da znam nebi pito.a ti ak znas pomozi,bio bi zahvalan
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,528
treba malo uzet vremena i pročitat temu o Vladimircu.
na nekoliko je mjesta u tančine objašnjeno što sve može biti problem u iskakanju iz brzina.
da se ne ponavlja cijeli postupak...ajmo miki tamo...i čitaj...:mrgreen:
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
otvori onaj dekl sa strane menjača stisni kvačilo i namesti polugu od druge brzine znači moraš joj naći ležište ona se pomerila i nemože bravica da je zaključa
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
Nije da se kužim u mehaniku,ali ovo što si napisao o kvačilu je čista glupost.

pa i nije baš glupost , morat ćeš malo bolje prostudirati rad vladimircove brave i kvačila :supz:

ovdje je problem vjerovatno glupost koja se zove jedan vijak na pogrešnom mjestu , znači vrlo vjerovatno da je jedan vijak poklopca mjenjača stavljen duži nego što smije da bude
i taj vijak je negdje ispod desne noge u pravcu ručice mjenjača samo pogledati desno
 
G

gardos

Guest
pa i nije baš glupost , morat ćeš malo bolje prostudirati rad vladimircove brave i kvačila :supz:

ovdje je problem vjerovatno glupost koja se zove jedan vijak na pogrešnom mjestu , znači vrlo vjerovatno da je jedan vijak poklopca mjenjača stavljen duži nego što smije da bude
i taj vijak je negdje ispod desne noge u pravcu ručice mjenjača samo pogledati desno
ma to je sto posto jer su falili vijci i stavljo sam kakve sam imo..hvala na savjetu:gitarist:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,066
pa jesi li popravio ? jel' to bilo u pitanju?
 
G

gardos

Guest
ma nisam doma pa to nisam uspio rijesit,ali uz vasu pomoc necu ga vadit iz druge
 
G

gardos

Guest
kad mi traktor stoji duze nece da pali,kao da gorivo vrati i povuce zrak..mjenjo bi bosch pumpu u dosta lošem je stanju pa ak zna ko gdje su najeftinije i koja im je cijena kod nas,srbija ilii mađarska. vladek je 74 godiste
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh