• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa motokultivatorom IMT 506s

L

losh

Guest
Cao drugari imam jedan problem sa kultivatorom kad ga upalim radi normalno i nediram mu gas i on odjednom sam poveca turazu i pici ko lud tako dok ga neugasim ili cak nekad se sam ugasi servisiro sam karburator nije uopste bilo do njega ,nije do dizne cista je ali kad je malo odvijem radi normalno ali dok nedam veci gas kad dam veci gas on se ugasi :scratch da li neko zna sta to moze da bude molim za pomoc unapred hvala
 
S

staffmen

Guest
imas vec otvorenu temu o tom motokultivatoru...pa jel tolko potrebno kopiranje ponovno.

ako neko zna odgovor odgovorit ce ti i u onoj temi a ne da za svako pitanje postavljas novu temu.

ugl to kaj se dogada je cesto kod tih mtk-a. Tzv iberturaza. Na mojem jos nema znakove tog problema tak da nemam jos iskustava s tim.
 
L

losh

Guest
Nisam video jbg nego reci mi samo ako znas za sta sluzi na ikov karburator onaj treci zuti sraf :D ustvari dizna dal se ona steluje pozzz
 
S

staffmen

Guest
neznam na koji tocno mislis...al mislim da je taj za podesavanje ler gasa
 

Najnoviji postovi

Na vrh